Výsledok súťaže 
Obstarávateľ
Popis zákazky
Predmetom zákazky je realizácia stavebných prác " Prestavba budovy na Komunitné centrum v obci Drienov ". Predmetzákazky je rozdelený na dve časti. 1. Predmetom zákazky sú stavebné práce v rámci prestavby budovy na Komunitné centrum v obci Drienov, ktoré sú financované z oprávnených nákladov, v rámci schválenej žiadosti o NFP a ktoré sa týkajú hlavnej časti prestavby budovyna Komunitné centrum s cieľom vytvorenia funkčného Komunitného centra. Podrobný popis stavebných prác je uvedenýv Opise predmetu zákazky súťažných podkladov a PD stavby.  2. Predmetom zákazky sú stavebné práce v rámci prestavby budovy na Komunitné centrum v obci Drienov, ktoré sú financované z vlastných fin. zdrojov obce Drienov a ktoré nie sú predmetom schválenej žiadosti o NFP. Tieto práce sú dodatočnými prácami prestavby budovy na Komunitné centrum. Podrobný popis je uvedený v Opise predmetu zákazky súťažných podkladov a projektovej dokumentácii stavby.
Úplne znenie zákazky, termíny a kontaktné informácie

Pre detailné zobrazenie musíte byť prihlásený.

Zaregistrujte sa na 10 – dňové testovanie zdarma,vyberte si kategórie podľa Vašho zamerania a okamžite získajte nové obchodné príležitosti na Váš e-mail.

 RegistrovaťObstarávanie sa nachádza v kategórii:

RSS kanál verejné-obstarávanie.sk

Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Ďalšie informácie