Výsledok súťaže 
Obstarávateľ
Popis zákazky
V súčasnosti RTVS používa pre prípravu a realizáciu rozhlasového a televízneho vysielania informačný systém PROVYS,ktorý pozostáva z viacerých navzájom prepojených a samostatne licencovaných softvérových modulov ich doplnkov arozšírení. Rozsah nasadených modulov je v súčasnosti nasledovný (ďalej len PROVYS alebo Systém) PROVYS TVOffice a PROVYS Sales. Nakoľko ide o nosnú platformu celej výroby a vysielania tak v Bratislave, ako aj vregionálnych štúdiách v Banskej Bystrici a Košiciach, ide z pohľadu RTVS o strategický systém, ktorý musí 1)prechádzať kontinuálnym rozvojom (update + upgrade), 2) fungovať v nepretržitej a bezporuchovej prevádzke, 3)predstavovať stabilné a profesionálne produkčné prostredie, 4) a ako taký mať zabezpečený softvérový servis a údržbu.Cieľom tejto verejnej súťaže je preto zabezpečiť kontinuitu v licencovaní všetkých už nasadených modulov systémuPROVYS a nastaviť parametre doplnkových profesionálnych služieb technickej podpory, servisu a údržby pre tento užexistujúci informačný systém.
Úplne znenie zákazky, termíny a kontaktné informácie

Pre detailné zobrazenie musíte byť prihlásený.

Zaregistrujte sa na 10 – dňové testovanie zdarma,vyberte si kategórie podľa Vašho zamerania a okamžite získajte nové obchodné príležitosti na Váš e-mail.

 RegistrovaťObstarávanie sa nachádza v kategórii:

RSS kanál verejné-obstarávanie.sk

Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Ďalšie informácie