Vyhlásená súťaž 
Obstarávateľ
Popis zákazky
Predmetom zákazky je nákup Prístroja pre brachyterapiu, cholangioskopu, urologického holmiového lasera s pracovnoustanicou na vizualizáciu jednorázového prístupu do obličky, RTG mobilný digitálny s C ramenom 5V a repetívnejtranskraniálnej magnetickej stimulácie s príslušenstvom. Predme zákazky sa delí na časti Časť 1 predmetu zákazky - Prístroj pre brachyterapiu Časť 2 predmetu zákazky - Cholangioskop Časť 3 predmetu zákazky - Urologický holmiový laser Časť 4 predmetu zákazky - Mobilný RTG s C ramenom Časť 5 predmetu zákazky - Repetívna magnetická stimulácia Uchádzač predloží ponuku na jednu časť predmetu zákazky, na viacero častí alebo na celý predmet zákazky. Podrobné vymedzenie všetkých častí predmetu zákazky je uvedené v kapitole B. Opis predmetu zákazky.
Úplne znenie zákazky, termíny a kontaktné informácie

Pre detailné zobrazenie musíte byť prihlásený.

Zaregistrujte sa na 10 – dňové testovanie zdarma,vyberte si kategórie podľa Vašho zamerania a okamžite získajte nové obchodné príležitosti na Váš e-mail.

 RegistrovaťObstarávanie sa nachádza v kategórii:

RSS kanál verejné-obstarávanie.sk

Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Ďalšie informácie