Vyhlásená súťaž 
Obstarávateľ
Popis zákazky
Predmetom verejného obstarávania je v súlade s § 3 ods. 4 a ods. 5 zákona č. 343/2015 Z. z. o verejnom obstarávaní ao zmene a doplnení niektorých zákonov (ďalej len zákon o verejnom obstarávaní v príslušnom gramatickom tvare)civilná zákazka na poskytnutie služby.  Predmetom zákazky je uzavretie zmluvy o dielo v súlade s ustanovením § 56 zákona o verejnom obstarávaní zastanovených podmienok v súťažných podkladoch, ktorej predmetom bude vykonanie diela - zabezpečenie projektovejdokumentácie pre stavbu Úprava okružnej križovatky s pripojením na diaľnicu D4 a pozemná komunikácia nazokruhovanie sprístupnenia zóny Devínska Nová Ves v rozsahu uvedenom v súťažných podkladoch, najmä v Opisepredmetu zákazky.  Podrobné vymedzenie predmetu zákazky je uvedené v súťažných podkladoch.
Úplne znenie zákazky, termíny a kontaktné informácie

Pre detailné zobrazenie musíte byť prihlásený.

Zaregistrujte sa na 10 – dňové testovanie zdarma,vyberte si kategórie podľa Vašho zamerania a okamžite získajte nové obchodné príležitosti na Váš e-mail.

 RegistrovaťObstarávanie sa nachádza v kategórii:

RSS kanál verejné-obstarávanie.sk

Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Ďalšie informácie