Vyhlásená súťaž 
Obstarávateľ
Popis zákazky
Predmetom verejného obstarávania je realizácia diela podľa realizačnej projektovej dokumentácie.  Účelom stavebného objektu krajinno-architektonických uprav je návrh vhodnej vegetácie pre vybrane územie,uplatnenie ekologických princípov tvorby, ochrany a údržby zelene čim zvýšime environmentálne aspekty sídla azlepšime manažment zrážkových pomerov v území.  Účelom návrhu je tak regenerácia vnútrobloku ako po environmentálnej stránke, tak i zo spoločenského aspektu, kedyvytvorením nových prvkov vegetácie a prvkov drobnej architektúry podporíme v riešenom území bližšie prepojenieobyvateľov s prírodným prostredím, vytvoria sa nove podnety a nove aktivity v území, podporí sa rozšírenie biodiverzityna riešenej ploche a zlepšia sa podmienky pre existujúce dreviny.  Zeleň je navrhnutá tak, aby plnila svoju funkciu ( mikroklimatickú, izolačnú a estetickú ) pre čo najdlhšie obdobie.
Úplne znenie zákazky, termíny a kontaktné informácie

Pre detailné zobrazenie musíte byť prihlásený.

Zaregistrujte sa na 10 – dňové testovanie zdarma,vyberte si kategórie podľa Vašho zamerania a okamžite získajte nové obchodné príležitosti na Váš e-mail.

 RegistrovaťObstarávanie sa nachádza v kategórii:

RSS kanál verejné-obstarávanie.sk

Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Ďalšie informácie