Výsledok súťaže 
Obstarávateľ
Popis zákazky
Predmetom stavebných prác je modernizácia a zhodnotenie priestoru jednotlivých ambulancií i spoločných priestorov. To spočíva v položení nových podlahových krytín, stropných podhľadov a povrchovej úprave stien. Výmena nevyhovujúcich výplní dverných otvorov. a zariaďovacích predmetov zdravotechniky. Taktiež bude vykonaná rekonštrukcia ústredného vykurovania, elektroinštalácie a čiastočne kanalizácie. Ďalej je plánovaná inštalácia počítačovej siete pre celý objekt. Na schodisku sa nachádza ešte pôvodné zábradlie, ktoré taktiež navrhujeme vymeniť. Strešná konštrukcia budovy je v pôvodnom stave. Vzhľadom na možnosť zníženia energetickej náročnosti stavby navrhujeme jej zateplenie. Ďalším cieľom projektu je uľahčenie pohybu osobám s obmedzenou schopnosťou pohybu, vytvorenie WC pre imobilných návštevníkov objektu a rekonštrukcia výťahu. Bližšie informácie sú uvedené v súťažných podkladoch.
Úplne znenie zákazky, termíny a kontaktné informácie

Pre detailné zobrazenie musíte byť prihlásený.

Zaregistrujte sa na 10 – dňové testovanie zdarma,vyberte si kategórie podľa Vašho zamerania a okamžite získajte nové obchodné príležitosti na Váš e-mail.

 RegistrovaťObstarávanie sa nachádza v kategórii:

RSS kanál verejné-obstarávanie.sk

Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Ďalšie informácie