Vyhlásená súťaž 
Obstarávateľ
Popis zákazky
Verejný obstarávateľ zamýšľa realizovať projekt, prostredníctvom ktorého zabezpečí komplexnú projektovú prípravu arealizáciu komplexnej rekonštrukcie Nemocnice Ružinov pri zachovaní štandardov a objemov poskytovanej zdravotnejstarostlivosti počas komplexnej rekonštrukcie Nemocnice Ružinov. Nová Univerzitná nemocnica Bratislava v lokaliteRužinov bude nemocnicou s prepracovanou logistikou, s vysoko efektívnou prevádzkou a prepracovaným manažmentompacienta. Predmetom zákazky bude vyhotovenie diela tak,ako bude definované v zmluve o dielo a v súťažnýchpodkladoch, najmä návrh a vypracovanie príslušnej dokumentácie, výkon inžinierskych činností a autorského dozoru,vykonanie stavebných prác, dodanie technologických zariadení a realizácia súvisiacich plnení.
Úplne znenie zákazky, termíny a kontaktné informácie

Pre detailné zobrazenie musíte byť prihlásený.

Zaregistrujte sa na 10 – dňové testovanie zdarma,vyberte si kategórie podľa Vašho zamerania a okamžite získajte nové obchodné príležitosti na Váš e-mail.

 RegistrovaťObstarávanie sa nachádza v kategórii:

RSS kanál verejné-obstarávanie.sk

Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Ďalšie informácie