Výsledok súťaže 
Obstarávateľ
Popis zákazky
Predmetom zákazky je komplexná rekonštrukcia budovy Obecného úradu Nové Sady po požiari a to obnova strechy, vonkajších múrov, zateplenia a súvisiacich konštrukcií, t.j. kompletná obnova budovy z vonkajšej strany, rekonštrukciou krovu, krytiny strechy, obnova štítových múrov a obvodových múrov najvyššieho podlažia, rekonštrukcia interiérových omietok, náterov, podláh, výmena svietidiel, elektrických zásuviek a vypínačov, kompletná rekonštrukcia sociálnych zariadení, položenie nových podláh, novej elektroinštalácie výmena pôvodných vykurovacích kotlov a zásobníka na teplúvodu, zámena obnoviteľného zdroja eneregie na prípravu teplej vody bude z fotovoltaických článkov na slnečné kolektory. Všetky tieto priestory a zariadenia na 1NP a 2NP boli zničené hasičskou vodou. Na 3NP sa navrhuje zatepľovať strecha medzi krokvami a pod krokvami, realizovať SDK podhľady počas trvania zmluvy o dielo.
Úplne znenie zákazky, termíny a kontaktné informácie

Pre detailné zobrazenie musíte byť prihlásený.

Zaregistrujte sa na 10 – dňové testovanie zdarma,vyberte si kategórie podľa Vašho zamerania a okamžite získajte nové obchodné príležitosti na Váš e-mail.

 RegistrovaťObstarávanie sa nachádza v kategórii:

RSS kanál verejné-obstarávanie.sk

Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Ďalšie informácie