Vyhlásená súťaž 
Obstarávateľ
Popis zákazky
Zámerom je rekonštrukcia elektroinštalácie v celom objekte zariadenia "Magnólia", ZSS Hurbanovo. V tomto objekte sanachádza hlavná budova, prístavba a hospodárska časť. Táto projektová dokumentácia rieši novú elektroinštaláciu vpôvodnej (hlavnej) budove v 1.NP, 2.NP a 3.NP, taktiež je v tejto časti zahrnutá jedáleň. V prístavbe sa rieši nováelektroinštalácia pre 1.PP a 1.NP. V prístavbe sa nachádza aj práčovňa, ktorá bude rozšírená o nové spotrebiče. Vhospodárskej časti sa rieši nová elektroinštalácia pre 1.NP, kde sa nachádza aj kuchyňa a práčovňa. Táto práčovňa budepresunutá do práčovne v prístavbe.  Vzhľadom na zvýšenú spotrebu el. energie bude potrebné vymeniť aj istiace prípojkové skrine RIS2 a RIS3. Medzirozvádzačmi RIS2 a RIS3 bude v zemi uložený ďalší kábel, ktorý posilní jestvujúci prívod. Súčasťou projektovejdokumentácie je aj nový bleskozvod a uzemnenie. Bližší opis predmetu zákazky je uvedený v súťažných podkladoch v časti B. 1 Opis predmetu obstarávania, v projektovejdokumentácií a vo výkaze výmer, ktoré sú súčasťou súťažných podkladov.
Úplne znenie zákazky, termíny a kontaktné informácie

Pre detailné zobrazenie musíte byť prihlásený.

Zaregistrujte sa na 10 – dňové testovanie zdarma,vyberte si kategórie podľa Vašho zamerania a okamžite získajte nové obchodné príležitosti na Váš e-mail.

 RegistrovaťObstarávanie sa nachádza v kategórii:

RSS kanál verejné-obstarávanie.sk

Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Ďalšie informácie