Výsledok súťaže 
Obstarávateľ
Popis zákazky
Predmetom zákazky je zhotovenie diela Rekonštrukcia interného pavilónu - stavebné úpravy II. NP - oddelenie radiačnejonkológie FNsP J. A. Reimana, Hollého 14, Prešov v rozsahu podľa projektovej dokumentácie a výkazu výmer, ktorá je vprílohe č. 6 týchto súťažných podkladov a v nej popísanej stavebno-technickej dokumentácie. Stavebné úpravyinterného pavilónu sa budú prevádzať len na II. NP. Na II. NP sa prevedú stavebné úpravy lôžkového oddeleniaradiačnej onkológie v ľavej časti a v pravej časti sú spoločenské priestory pre pacientov a pracovne lekárov. Budova, vktorej sa budú prevádzať stavebné úpravy je napojená na všetky inžinierske siete. K budove sú vedené jestvujúcevnútroareálové komunikácie. Jestvujúce vstupy na pracovisko ostanú nezmenené.
Úplne znenie zákazky, termíny a kontaktné informácie

Pre detailné zobrazenie musíte byť prihlásený.

Zaregistrujte sa na 10 – dňové testovanie zdarma,vyberte si kategórie podľa Vašho zamerania a okamžite získajte nové obchodné príležitosti na Váš e-mail.

 RegistrovaťObstarávanie sa nachádza v kategórii:

RSS kanál verejné-obstarávanie.sk

Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Ďalšie informácie