Vyhlásená súťaž 
Obstarávateľ
Popis zákazky
Predmetom zákazky sú stavebné práce na objekt Základnej školy, ktorá sa nachádza v obci Sirk, k. ú. Sirk. Navrhovaná rekonštrukcia rieši zmenu zdroja tepla z pôvodnej uholnej kotolne na vykurovanie biomasou (drevenou štiepkou ). Umiestnenie kotolne je dané pôvodným riešením, ktoré sa upraví a to ponechaním pôvodnej kotolne s umiestnením nového kotla do pôvodných priestorov a zaústením do pôvodného komína. / dva prieduchy /. Zmena pôvodného zdroja tepla na biomasu / drevenú štiepku / vyžaduje aj vytvorenie skladu štiepky z bývalej uholne, ktorý bude zásobovaný cez násypku umiestnenú na spevnenej ploche, ktorá bude vybudovaná zo severnej strany školy pri obvodovej stenekotolne.Stavebné úpravy pozostávajú z opráv a stavebných prác na samotnej budove školy v časti kotolne. Ďalšie informácie sú uvedené v súťažných podkladoch, v projektovej dokumentácii a výkaze výmer.
Úplne znenie zákazky, termíny a kontaktné informácie

Pre detailné zobrazenie musíte byť prihlásený.

Zaregistrujte sa na 10 – dňové testovanie zdarma,vyberte si kategórie podľa Vašho zamerania a okamžite získajte nové obchodné príležitosti na Váš e-mail.

 RegistrovaťObstarávanie sa nachádza v kategórii:

RSS kanál verejné-obstarávanie.sk

Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Ďalšie informácie