Vyhlásená súťaž 
Obstarávateľ
Popis zákazky
Predmetom zákazky je realizácia stavebných prác v Nemocnici s poliklinikou Sv. Lukáša Galanta, a.s., týkajúcich sa vybudovania Oddelenia anestéziológie a multiodborovej intenzívnej starostlivosti (OMIS) a oddelenia Urgentného príjmu. Dôjde k zmene dispozície existujúcich priestorov tak, aby vyhovovali požiadavkám nových oddelení a ku kompletnej rekonštrukcii. Ide najmä o tieto rekonštrukčné práce -Stavebné a búracie práce -Úprava zdravotechnických inštalácií vrátane nových zariaďovacích predmetov -Elektroinštalácia -Zavedenie dátových a TV rozvodov -Kompletné zavedenie medicinálnych plynov -Zavedenie komunikačného systému Pacient sestra -Vzduchotechnika -Zabezpečenie protipožiarnej ochrany v podobe EPS a HSP -Práce súvisiace s úpravou ústredného kúrenia Podrobný opis predmetu zákazky je uvedený v súťažných podkladoch.
Úplne znenie zákazky, termíny a kontaktné informácie

Pre detailné zobrazenie musíte byť prihlásený.

Zaregistrujte sa na 10 – dňové testovanie zdarma,vyberte si kategórie podľa Vašho zamerania a okamžite získajte nové obchodné príležitosti na Váš e-mail.

 RegistrovaťObstarávanie sa nachádza v kategórii:

RSS kanál verejné-obstarávanie.sk

Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Ďalšie informácie