Výsledok súťaže 
Obstarávateľ
Popis zákazky
Predmetom zákazky je uskutočnenie stavebných prác - stavebné úpravy vnútorných priestorov bloku "B" Domova dôchodcov a domova sociálnych služieb, Záhonok 3205/2, Zvolen. Jedná sa o 8-podlažný objekt, v ktorom budú realizované stavebné úpravy hygienických zariadení, izieb a spoločných priestorov. Existujúce umakartové jadrá budú vybúrané a nahradené murovanými s novými zriaďovacími predmetmi, novým rozvodom vody a kanalizácie. Vmiestnostiach bude zrealizovaná nová elektroinštalácia svetelná a zásuvková. V celom bloku bude nainštalovaný dorozumievací systém "sestra-pacient". Tiež budú realizované konečné povrchové úpravy podláh, stien a stropov v izbách, spoločných priestoroch a na schodisku. Súčasťou rekonštrukcie je aj výmena vnútorných dverí. Rekonštrukciaobjektu musí prebiehať tak, aby neohrozila prevádzku objektu, ktorý bude v plnej prevádzke aj počas rekonštrukcie.
Úplne znenie zákazky, termíny a kontaktné informácie

Pre detailné zobrazenie musíte byť prihlásený.

Zaregistrujte sa na 10 – dňové testovanie zdarma,vyberte si kategórie podľa Vašho zamerania a okamžite získajte nové obchodné príležitosti na Váš e-mail.

 RegistrovaťObstarávanie sa nachádza v kategórii:

RSS kanál verejné-obstarávanie.sk

Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Ďalšie informácie