Vyhlásená súťaž 
Obstarávateľ
Popis zákazky
Predmetom verejného obstarávania bude výmena plynových kondenzačných kotlov za PKK - dodávka a montáž dvochplynových kondenzačných kotlov s minimálnym výkonom 186 kW, výmena komína, vrátane úradnej skúšky tlakovýchnádob a dokladovej časti kotolne. V rámci rekonštrukcie strojovne kotolne budú vymenené elektronické čerpadlá,uzatváracie armatúry, zmiešavacie armatúry, zrealizuje sa úprava potrubí v kotolni a strojovni, doplnenie chemickejúpravovne vody, termostatické vyregulovanie celého objektu (výmena termostatických ventilov, hlavíc, regulačnýchšróbení na všetkých radiátoroch), vymení sa riadiaci systém ku kotlovým jednotkám s úpravou elektroinštalácie, doplniasa tepelné izolácie na upravenom potrubí, upraví sa plynové potrubie pre výmenu kotlov v kotolni.   Podrobné vymedzenie predmetu zákazky je špecifikované v prílohách Výzvy na predkladanie ponúk.
Úplne znenie zákazky, termíny a kontaktné informácie

Pre detailné zobrazenie musíte byť prihlásený.

Zaregistrujte sa na 10 – dňové testovanie zdarma,vyberte si kategórie podľa Vašho zamerania a okamžite získajte nové obchodné príležitosti na Váš e-mail.

 RegistrovaťObstarávanie sa nachádza v kategórii:

RSS kanál verejné-obstarávanie.sk

Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Ďalšie informácie