Vyhlásená súťaž 
Obstarávateľ
Popis zákazky
Predmetom zákazky je rekonštrukcia rozvodov tepla v Detve. V rámci stavby bude riešená strojovňa v kotolni (PS 01) ,kde bude vytvorený nový distribučný uzol tepla. Zastaralé obehové čerpadlá, ako aj rozvody budu demontované. Navoľnej ploche na úrovni +5,00 vedľa jestvujúceho biomasového kotla bude inštalovaný nový distribučný uzol tepla, kdedo rozdeľovača a zberača tepla pred anuloidom bude privedené teplo z jestvujúcich zdrojov (biomasový kotol, 2 x kotolna zemný plyn). Z rozdeľovača a zberača za anuloidom budú nainštalované vetvy pre napojenie jednotlivých odbernýchmiest. Vetvy budu vybavené dvojicou účinných čerpadiel ovládaných frekvenčnými meničmi na kvalitatívnu reguláciuvetvy a meraním dodaného tepla. Pre vlastnú spotrebu tepla kotolne budu inštalované dve vetvy (vetva VZT a TÚV) sjedným čerpadlom, trojcestným ventilom a meraním tepla. Viac informácií je uvedených v Súťažných podkladoch.
Úplne znenie zákazky, termíny a kontaktné informácie

Pre detailné zobrazenie musíte byť prihlásený.

Zaregistrujte sa na 10 – dňové testovanie zdarma,vyberte si kategórie podľa Vašho zamerania a okamžite získajte nové obchodné príležitosti na Váš e-mail.

 RegistrovaťObstarávanie sa nachádza v kategórii:

RSS kanál verejné-obstarávanie.sk

Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Ďalšie informácie