Výsledok súťaže 
Obstarávateľ
Popis zákazky
Predmetom zákazky je vykonanie diela, ktorým je reštaurovanie národnej kultúrnej pamiatky (ďalej NKP) barokovéhooltára rímskokatolíckeho kostola vo Fiľakove, ktorý je zapísaný v Ústrednom zozname pamiatkového fondu (ďalej ÚZPF)pod číslom 2730/1-15. Výška oltára je cca 14500 cm a šírka 610 cm. Celkovo oltár pozostáva zo sochárskej výzdoby a 6kusov oltárnych obrazov. Oltár je datovaný do druhej polovice 18. storočia. Oltár je umiestnený v presbytériu kostola.Pred samotným reštaurovaním bude zrealizovaný reštaurátorský výskum v súlade s rozhodnutím KPUBB-2016/20790-2/76751/DAM. Reštaurátorské práce môžu budú realizované až na základe reštaurátorského výskumu schválenéhoKrajským pamiatkovým úradom v Banskej Bystrici.
Úplne znenie zákazky, termíny a kontaktné informácie

Pre detailné zobrazenie musíte byť prihlásený.

Zaregistrujte sa na 10 – dňové testovanie zdarma,vyberte si kategórie podľa Vašho zamerania a okamžite získajte nové obchodné príležitosti na Váš e-mail.

 RegistrovaťObstarávanie sa nachádza v kategórii:

RSS kanál verejné-obstarávanie.sk

Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Ďalšie informácie