Výsledok súťaže 
Obstarávateľ
Popis zákazky
Hlavným cieľom projektu je obstaranie dlhodobého hmotného majetku, prostredníctvom ktorého dôjde v spoločnosti RM Welding s.r.o. k inovácii produkčného procesu a inovácii produktu. Hlavnou aktivitou projektu je aktivita Začatie a rozvoj podnikania MSP. V rámci hlavnej aktivity sa obstará inovatívna technológia, ktorej súčasťou budú odsávací mobilný systém s jedným ramenom , čistič nerezových zvarov pre metódu TIG, MIG-MAG, TIG AC/DC zváračka mobilné s chladením, TIG zváračka, MIG-MAG zváračka typ 1, MIG-MAG zváračka typ 2, zváracie stoly - 3 typy. Technológiou, ktorú získame budeme schopní inovovať proces zvárania nerezu, ocele, liatiny a hliníka. Vyrábať výrobky na zákazky, ktoré v súčasnosti nevyrábame v našej spoločnosti. Obstarávané zariadenia sú na seba viazané a spolu tvoria jednu technologickú linku celok, ktorým sa dosiahne významná zmena a inovácia. Inovované procesy a inovovaný produkt/výrobok, ktoré nimi dosiahneme sú navzájom prepojené a postupnosťou bezprostredne súvisiacich krokov navzájom závislé. Jednotlivé zariadenia svojimi parametrami na seba nadväzujú a bez ich zaradenia nebudeme schopní dosiahnuť zníženie nákladov na výrobu výrobkov, zníženie spotrebu energie, ochranu ľudského zdravia, priaznivý vplyv na životné prostredie, zvýšenie efektívnosti, presnosti a kvalitatívnych parametrov vyrábaných produktov a poskytovania služieb. Ich vzájomným prepojením dosiahneme inováciu stredného stupňa. Produkt a procesy zabezpečené touto technológiou sú pre našu spoločnosť nové a podstatne inovované nakoľko ide o zmenu podstatných funkcií produktu, pričom sa však nezmení jeho konštrukčná koncepcia a o novú konštrukčnú koncepciu pri zachovanom pôvodnom princípe.
Úplne znenie zákazky, termíny a kontaktné informácie

Pre detailné zobrazenie musíte byť prihlásený.

Zaregistrujte sa na 10 – dňové testovanie zdarma,vyberte si kategórie podľa Vašho zamerania a okamžite získajte nové obchodné príležitosti na Váš e-mail.

 RegistrovaťObstarávanie sa nachádza v kategórii:

RSS kanál verejné-obstarávanie.sk

Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Ďalšie informácie