Výsledok súťaže 
Obstarávateľ
Popis zákazky
Stavebné práce na SO 01 Multimodálna stanica Multimodálna stanica je riešená na plnenie funkcie v zmysle pôdorysného usporiadania vychádzajúceho z požiadavky s povrchom z betónovej dlažby. Šírkové usporiadanie plôch je riešené v rozmeroch 2,4x5,0m, stánie pre ZŤP 3,5x5,0m a 3,5x19m pre autobusy. Počet odstavných miest spolu OA 24x, BUS 2x, bicycle 2boxy po 4miesta. 1/3 SO 02 Nabíjacia stanica E-bike Dispozičné riešenie predstavuje plne funkčné priestor prístreška. V prístrešku budú osadené dve parkové lavičky. SO 03 Sprístupnenie Jarabinského prielomu Sprístupnenie Jarabinského prielomu rieši jeho bezpečnejší priechod turistov vo vyznačenom prielome s použitím nerezových konštrukcií schodov, roštov a výhliadkovej plošiny.
Úplne znenie zákazky, termíny a kontaktné informácie

Pre detailné zobrazenie musíte byť prihlásený.

Zaregistrujte sa na 10 – dňové testovanie zdarma,vyberte si kategórie podľa Vašho zamerania a okamžite získajte nové obchodné príležitosti na Váš e-mail.

 RegistrovaťObstarávanie sa nachádza v kategórii:

RSS kanál verejné-obstarávanie.sk

Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Ďalšie informácie