Výsledok súťaže 
Obstarávateľ
Popis zákazky
Navrhované stavebné práce predstavujú vybudovanie nadstavby časti existujúceho objektu elokovaného pracoviska materskej školy v Nemšovej na Ľuborčianskej ulici. Zvyšné dve oddelenia MŠ zostávajú okrem sociálnych priestorov detí,kde sa plánuje ich kompletná rekonštrukcia, v pôvodnom stave len s minimálnym zásahom. Novovytvorené oddelenie bude vertikálne prístupné novo navrhovanym schodiskom. Dispozične bude nové oddelenie obsahovať dennú miestnosť, ktorá bude súčasne slúžiť aj ako herňa a aj ako spálňa detí. Ďalej bude navrhované oddelenie obsahovať šatňu, hygienické zariadenia detí ako aj zázemie pre zamestnancov. Vyčlenené budú taktiež priestory pre sklady a samostatnou miestnosťou je riešeny aj sklad upratovania. Nosná konštrukcia nadstavby bude murovaná s ľahkým zastrešením s nosnou konštrukciou na báze dreva.Vnútorné deliace konštrukcie sú navrhnuté ako sadrokartónové. Demontáž pôvodného oplotenia a montáž novéhooplotenia vrátanie brán.
Úplne znenie zákazky, termíny a kontaktné informácie

Pre detailné zobrazenie musíte byť prihlásený.

Zaregistrujte sa na 10 – dňové testovanie zdarma,vyberte si kategórie podľa Vašho zamerania a okamžite získajte nové obchodné príležitosti na Váš e-mail.

 RegistrovaťObstarávanie sa nachádza v kategórii:

RSS kanál verejné-obstarávanie.sk

Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Ďalšie informácie