Výsledok súťaže 
Obstarávateľ
Popis zákazky
Odkalisko č. 2 sa spolu s ďalšími odkaliskami č. 1 a č. 3 nachádza v bývalom areáli ložiska antimónových rúd Dúbrava,približne 6 km južne od obce Dúbrava v nadmorskej výške 900 až 1400 m n. m. Súčasťou banského areálu sú aj trizrekultivované odkaliská, na ktoré bol ukladaný odpadový kal z flotačnej úpravy antimónových rúd v období 70. 90.rokov 20. storočia. Správcom banského areálu (uzavretého ložiska) Dúbrava je verejný obstarávateľ, ktorý v území odukončenia ťažby vykonával rekultivačné práce a v súčasnosti zabezpečuje ochranu banských diel a odkalísk. Dňa 14. - 15. 11. 2019 došlo na odkalisku č. 2 k vzniku havárie, ktorá mala za následok poškodenie hrádze odkaliska avytečenie časti uložených úpravárenských kalov do územia pod odkaliskom. Podrobne je predmet zákazky opísaný vPrílohe č. 1 - Opis predmetu zákazky.
Úplne znenie zákazky, termíny a kontaktné informácie

Pre detailné zobrazenie musíte byť prihlásený.

Zaregistrujte sa na 10 – dňové testovanie zdarma,vyberte si kategórie podľa Vašho zamerania a okamžite získajte nové obchodné príležitosti na Váš e-mail.

 RegistrovaťObstarávanie sa nachádza v kategórii:

RSS kanál verejné-obstarávanie.sk

Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Ďalšie informácie