Vyhlásená súťaž 
Obstarávateľ
Popis zákazky
Nový skatepark s WORKOUT-parkourovým ihriskom je navrhnutý v stabilizovanom území, ktoré sa nachádza južne odcentra mesta v oblasti zvanej Bôrik. Ide o existujúce neudržovaný športový areál medzi ulicami Oravská cesta, Bôrickácesta a Centrálna. Územie vybrané pre tento zámer sa nachádza v zastavanej časti mesta v oblasti určenej pre šport arekreáciu. Skatepark a workout-parkourovej ihrisko a s nimi spojené objekty sú určené k odpočinku alebo pre športováčinnosť vo voľnom čase, ktorý prináša človeku fyziologické zotavenie, psychické uvoľnenie a vnútorné uspokojenie,obohacuje jeho intelekt a prispieva k rastu osobnosti. Takisto možností športového vyžitie vo voľnom čase predchádzakriminalite mládeže. Stavba má verejný charakter a slúži k športu a relaxáciu širokej verejnosti. S účasťou imobilnýchosôb sa teda počíta, podľa ich fyzických možností a v súlade s prevádzkovým poriadkom.
Úplne znenie zákazky, termíny a kontaktné informácie

Pre detailné zobrazenie musíte byť prihlásený.

Zaregistrujte sa na 10 – dňové testovanie zdarma,vyberte si kategórie podľa Vašho zamerania a okamžite získajte nové obchodné príležitosti na Váš e-mail.

 RegistrovaťObstarávanie sa nachádza v kategórii:

RSS kanál verejné-obstarávanie.sk

Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Ďalšie informácie