Výsledok súťaže 
Obstarávateľ
Popis zákazky
Predmetom zákazky je dodanie vybavenia učební v ZŠ Slovenský Grob -jazykovej učebne typizovanými zostavami pre17 žiakov a učiteľa, interaktívny projektor s tabuľou a perom, softver, digitálne jazykové laboratórium -knižnicetechnickým a technologickým vybavením, najmä PC zostavami, notebookmi, knižnično- informačným systémom, ďalšímtechnickým vybavením, stolmi a stoličkami.  -biologicko- chemickej učebne typizovanými zostavami pre 20 žiakov a učiteľa, didaktické pomôcky, interaktívna tabuľa, dataprojektor, notebook so softwerom, bezpečnostná skriňa -polytechnickej učebne typizovanými zostavami pre 17 žiakov a učiteľa, didaktickými pomôckami, pracoviskami pre obrábanie dreva, kovov, kovovými skriňami. Presná špecifikácia tovaru a počet je uvedený v priloženom nenacenenomrozpočte. Predmet zákazky je rozdelený na tri logické celky. Uchádzač môže dať ponuku jeden logický celok, alebo naviac logických celkov.
Úplne znenie zákazky, termíny a kontaktné informácie

Pre detailné zobrazenie musíte byť prihlásený.

Zaregistrujte sa na 10 – dňové testovanie zdarma,vyberte si kategórie podľa Vašho zamerania a okamžite získajte nové obchodné príležitosti na Váš e-mail.

 RegistrovaťObstarávanie sa nachádza v kategórii:

RSS kanál verejné-obstarávanie.sk

Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Ďalšie informácie