Výsledok súťaže 
Obstarávateľ
Popis zákazky
Predmet zákazky bol spracovaný v projektovej dokumentácií. Účelom projektovej dokumentácie (ďalej len PD) bolaprestavba kuchyne spočívajúca v úprave vnútornej dispozície v zmysle platných technických predpisov pre zriaďovanieprevádzok spoločného stravovania tak, aby nedochádzalo ku kríženiu pracovných a manipulačných trás polotovarov asurovín, aby boli zabezpečené všetky hygienické normatívy. Boli navrhnuté nové technické a prevádzkové vybaveniekuchyne v prisluchajúcich priestorov, pričom sa počítalo v využitím aj pôvodného funkčného zariadenia kuchyne(konvektomaty, varné kotly ...) V riešených priestoroch sa vybudujú kompletne nové rozvody elektroinštalácie,vodovodu a kanalizácie. Bola navrhnutá nová vzduchotechnika s novými rozvodmi a technológiou. Stavebne sa zrealizujenová podlaha, povrchové úpravy stien a stropov, nové priečky ako aj vnútorné drevené dvere a prisluchajúce stavebnékonštrukcie. Kuchyňa bola dimenzovaná na 250 hlavných jedál.
Úplne znenie zákazky, termíny a kontaktné informácie

Pre detailné zobrazenie musíte byť prihlásený.

Zaregistrujte sa na 10 – dňové testovanie zdarma,vyberte si kategórie podľa Vašho zamerania a okamžite získajte nové obchodné príležitosti na Váš e-mail.

 RegistrovaťObstarávanie sa nachádza v kategórii:

RSS kanál verejné-obstarávanie.sk

Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Ďalšie informácie