Výsledok súťaže 
Obstarávateľ
Popis zákazky
Predmetom zákazky je dodávka špeciálneho zdravotníckeho materiálu pre invazívnu diagnostickú a intervenčnúrádiológiu pre verejného obstarávateľa uvedené v Prílohe č.2 súťažných podkladov. Predmet zákazky je rozdelený do 24(slovom dvadsiatichštyroch) častí. Členenie predmetu zákazky na časti a opis požadovaných minimálnych vlastnostíjednotlivých položiek predmetu zákazky je uvedené v Prílohe č. 2 súťažných podkladov. V rámci jednej časti musí byťpredložená ponuka na všetky prislúchajúce položky. Ponúkaný tovar sa musí nachádzať v registračnej databázezdravotníckych pomôcok, vedenej Štátnym ústavom pre kontrolu liečiv. Súčasťou predmetu zákazky musia byťnasledovné služby doprava predmetu zákazky na miesta plnenia uvedené v bode A-6.1. súťažných podkladov.
Úplne znenie zákazky, termíny a kontaktné informácie

Pre detailné zobrazenie musíte byť prihlásený.

Zaregistrujte sa na 10 – dňové testovanie zdarma,vyberte si kategórie podľa Vašho zamerania a okamžite získajte nové obchodné príležitosti na Váš e-mail.

 RegistrovaťObstarávanie sa nachádza v kategórii:

RSS kanál verejné-obstarávanie.sk

Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Ďalšie informácie