Výsledok súťaže 
Obstarávateľ
Popis zákazky
Predmetom zákazky je zhotovenie diela Stavebná pripravenosť pre montáž 2 ks lineárnych urýchľovačov + CT, vrátaneprislúchajúcich priestorov FNsP J.A.Reimana, Hollého 14, Prešov v rozsahu podľa projektovej dokumentácie (ďalej lenPD) a výkazu výmer, ktoré sú v prílohe č. 7 súťažných podkladov a v nej popísanej stavebno-technickej dokumentácie. Stavebné úpravy budú realizované na oddelení radiačnej onkológie pracovisko ťažkých žiaričov, a to v rozsahu I.NP 500m a I.PP 350 m . Predmetom stavebných úprav je riešenie dispozície stavebných úprav pred osadením lineárnychurýchľovačov a CT prístroja, statika, štrukturovaná kabeláž (slaboprúd), elekroinštalácia, ústredné vykurovanie,vzduchotechnika, radiačná ochrana, požiarna ochrana.
Úplne znenie zákazky, termíny a kontaktné informácie

Pre detailné zobrazenie musíte byť prihlásený.

Zaregistrujte sa na 10 – dňové testovanie zdarma,vyberte si kategórie podľa Vašho zamerania a okamžite získajte nové obchodné príležitosti na Váš e-mail.

 RegistrovaťObstarávanie sa nachádza v kategórii:

RSS kanál verejné-obstarávanie.sk

Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Ďalšie informácie