Vyhlásená súťaž 
Obstarávateľ
Popis zákazky
Predmetom zákazky je výstavba šiestich rodinných domov a to nasledovne Lokalita 1 výstavba štyroch rodinných domov, jeden s administratívnym zázemím a tri bez administratívneho zázemia -číslo parcely 965/7, katastrálne územie Veľké Kapušany, mesto Veľké Kapušany, Lokalita 3 výstavba rodinného domu s administratívnym zázemím - číslo parcely 1029/41, katastrálne územie VeľkéKapušany, mesto Veľké Kapušany,Kráľovský Chlmec - výstavba rodinného domu s administratívnym zázemím - mestoKráľovský Chlmec, Dobranská ulica, číslo parcely 1793/5 a 1793/6. Rodinné domy sú samostatne stojace, prízemné, murované, bez podpivničenia, bez zabudovaného podkrovia, so šikmouvalbovou strešnou konštrukciou, so strešnou krytinou škridlovou páleného alebo betónového typu. Tri rodinné domy sú rozšírené o administratívne zázemie. Administratívna funkcia a obytná funkcia stavby jeprevádzkovo oddelená, má samostatné vchody - čo znamená, že môžu byť užívané nezávisle na sebe. Táto stavbadisponujúca uvedenými dvomi účelmi využitia slúži okrem účelu bývania aj k účelu pravidelného a systematickéhoprevádzkovania sociálneho zariadenia určeného na výchovu detí.  Pri výstavbe sa bude realizovať aj oplotenie, objekt na dočasné skladovanie TKO, ako aj skladovanie separovanéhoodpadu, komunikácie a spevnené plochy, ako aj prvky drobnej architektúry, ako napr. lavičky, vonkajšie nádoby naodpadky, stojany na bicykle, vešiaky na sušenie prádla a pod. zákazky je výstavba šiestich rodinných domov pre UPSVRna účely Detského domova Lienka, Veľké Kapušany. Podrobná špecifikácia diela je uvedená v súťažných podkladoch.
Úplne znenie zákazky, termíny a kontaktné informácie

Pre detailné zobrazenie musíte byť prihlásený.

Zaregistrujte sa na 10 – dňové testovanie zdarma,vyberte si kategórie podľa Vašho zamerania a okamžite získajte nové obchodné príležitosti na Váš e-mail.

 RegistrovaťObstarávanie sa nachádza v kategórii:

RSS kanál verejné-obstarávanie.sk

Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Ďalšie informácie