Výsledok súťaže 
Obstarávateľ
Popis zákazky
Predmetom zákazky sú stavebné úpravy miestností na 1. NP Národnej kultúrnej pamiatky hrad Budatín , Žilina-Budatín podľa projektovej dokumentácie III. etapa - Obnova objektov - stavebné úpravy areálu Budatínskeho zámku, časť technické zázemie - II. etapa miestnosti v 1. NP 1.15, 1.16, 1.17 a hygienické zázemia. Objekt bude vykurovaný teplovodným podlahovým vykurovaním v kombinácii s vykurovacími telesami. Rozvody vody a kanalizácie, elektroinštalácie, štruktúrovaná kabeláž s telefónnou sieťou, EPS a EZS budú riešené ako nové. Okenné výplne sú navrhované drevené z masívu, zasklené z exteriéru izolačným trojsklom, dvere sú navrhované drevené. Osvetlenie priestorov bude oknami a doplnené umelým osvetlením. Sociálne zariadenia a chodby sú vetrané priamo a navrhnuté je aj vetranie nútené.
Úplne znenie zákazky, termíny a kontaktné informácie

Pre detailné zobrazenie musíte byť prihlásený.

Zaregistrujte sa na 10 – dňové testovanie zdarma,vyberte si kategórie podľa Vašho zamerania a okamžite získajte nové obchodné príležitosti na Váš e-mail.

 RegistrovaťObstarávanie sa nachádza v kategórii:

RSS kanál verejné-obstarávanie.sk

Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Ďalšie informácie