Vyhlásená súťaž 
Obstarávateľ
Popis zákazky
Predmetom zákazky je uskutočnenie stavebných prác na budove Thurzovho domu pozostávajúcich z reštaurovania fasáda odstránenia vlhkosti a sanácie.  Predmet zákazky je rozdelený na dve samostatné časti  - Časť predmetu zákazky č. 1 - Stredoslovenské múzeum B. Bystrica reštaurovanie fasády Thurzov dom  Časť predmetu zákazky č. 1 - Stredoslovenské múzeum B. Bystrica reštaurovanie fasády Thurzov dom pozostáva zostavebných prác definovaných v časti B Súťažných podkladov a v sprievodnej dokumentácii nachádzajúcej sa v Príloháchč. 2a a 3a Súťažných podkladov.  - Časť predmetu zákazky č. 2 - Stredoslovenské múzeum B. Bystrica odstránenie vlhkosti a sanácia  Časť predmetu zákazky č. 2 - Stredoslovenské múzeum B. Bystrica odstránenie vlhkosti a sanácia pozostáva zostavebných prác definovaných v časti B Súťažných podkladov a v sprievodnej dokumentácii nachádzajúcej sa v Príloháchč. 2b a 3b Súťažných podkladov.  Možnosť predloženia ponúk na jednotlivé časti nie je obmedzená, uchádzač môže predložiť ponuku na jednu časť aleboviacero častí.
Úplne znenie zákazky, termíny a kontaktné informácie

Pre detailné zobrazenie musíte byť prihlásený.

Zaregistrujte sa na 10 – dňové testovanie zdarma,vyberte si kategórie podľa Vašho zamerania a okamžite získajte nové obchodné príležitosti na Váš e-mail.

 RegistrovaťObstarávanie sa nachádza v kategórii:

RSS kanál verejné-obstarávanie.sk

Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Ďalšie informácie