Výsledok súťaže 
Obstarávateľ
Popis zákazky
Predmetom zákazky je zabezpečenie univerzálnej poštovej služby v súlade s § 3 ods. 2 zákona č. 324/2011 Z. z. o poštových službách a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov (ďalej aj Zákon o poštovýchslužbách), vrátane splnenia nasledovných minimálnych parametrov - zabezpečenie poštových služieb v rozsahu vyššie uvedenom na celom území SR tak, aby bola zabezpečená dostupnosťprístupových miest a konkrétnych miest verejnej poštovej siete za rovnakých podmienok, v primeranej kvalite a cene,každý pracovný deň najmenej s jedným vybraním a dodaním denne. - zabezpečenie poštových služieb s úhradou prostredníctvom centrálnej fakturácie, v ktorej budú zahrnuté aj organizáciespadajúce pod Ministerstvo spravodlivosti SR.
Úplne znenie zákazky, termíny a kontaktné informácie

Pre detailné zobrazenie musíte byť prihlásený.

Zaregistrujte sa na 10 – dňové testovanie zdarma,vyberte si kategórie podľa Vašho zamerania a okamžite získajte nové obchodné príležitosti na Váš e-mail.

 RegistrovaťObstarávanie sa nachádza v kategórii:

RSS kanál verejné-obstarávanie.sk

Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Ďalšie informácie