Vyhlásená súťaž 
Obstarávateľ
Popis zákazky
Stavba rieši úpravu miestneho potoka za účelom rozšírenia a stabilizácie koryta toku a tým zabezpečiť minimalizovanieškôd v prípade povodní. Hlboký potok, hydrologické číslo povodia 4-30-08-022, preteká stredom intravilánu obce zo severu na juh. Súčasnýtechnický stav koryta Hlbokého potoka je v havarijnom stave a nezabezpečuje spoľahlivé odtokové pomery pritekajúcichpovrchových vôd. V úseku potoka dochádza počas intenzívnych dažďov k častému vybreženiu vody z koryta potoka a odplaveniu okolitýchsvahov. Úsek potoka preteká okolo zástavby rodinných domov, čím dochádza k značným škodám na štátnom asúkromnom majetku, ale aj k ohrozovaniu bezpečnosti obydlí. Bližšie informácie sú uvedené v súťažných podkladoch, ktoré sú zverejnené v profile.
Úplne znenie zákazky, termíny a kontaktné informácie

Pre detailné zobrazenie musíte byť prihlásený.

Zaregistrujte sa na 10 – dňové testovanie zdarma,vyberte si kategórie podľa Vašho zamerania a okamžite získajte nové obchodné príležitosti na Váš e-mail.

 RegistrovaťObstarávanie sa nachádza v kategórii:

RSS kanál verejné-obstarávanie.sk

Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Ďalšie informácie