Vyhlásená súťaž 
Obstarávateľ
Popis zákazky
Predmetom zákazky je XIV. etapa rekonštrukcie horizontálnych vrtov (ďalej len HV) a objektov stabilizujúcich SídliskoDargovských hrdinov v Košiciach. HV sú na Sídlisku Dargovských hrdinov jedným z rozhodujúcich stabilizačných prvkov.Projekt rekonštrukcie HV je vypracovaný z dôvodu potreby obnovy HV, ktoré už prekročili praktickú životnosť (cca 10 až15 rokov). Pre rekonštrukciu boli navrhnuté HV, ktoré sa nachádzajú na pozemkoch vo vlastníctve mesta, alebo nímpoverených správcov. Vrty navrhnuté na rekonštrukciu sa nachádzajú na troch miestach. Dve pracoviská sú na uliciVyšná úvrať. Tretie pracovisko je pod ulicou Povstanie českého ľudu. Predmet zákazky je podrobne vymedzený vsúťažných podkladoch časti B.1 Opis predmetu zákazky.
Úplne znenie zákazky, termíny a kontaktné informácie

Pre detailné zobrazenie musíte byť prihlásený.

Zaregistrujte sa na 10 – dňové testovanie zdarma,vyberte si kategórie podľa Vašho zamerania a okamžite získajte nové obchodné príležitosti na Váš e-mail.

 RegistrovaťObstarávanie sa nachádza v kategórii:

RSS kanál verejné-obstarávanie.sk

Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Ďalšie informácie