Vyhlásená súťaž 
Obstarávateľ
Popis zákazky
Predmetom zákazky pre časť 1 je zabezpečenie služieb nákupu, dodávky a distribúcie elektrickej energie (ďalej lenelektrina) Poskytovateľom do odberných miest podľa konkrétnych potrieb verejného obstarávateľ a Prijímateľov podobu trvania rámcovej dohody, v kvalite zodpovedajúcej špecifikácii uvedenej v Technických podmienkachprevádzkovateľa distribučnej sústavy, vrátane prevzatia zodpovednosti za odchýlku a jej prepravu distribučnou sústavoudo jeho/ich cca 3 200 odberných miest elektriny na obdobie od 01.01.2019 - 31.12.2022, s predpokladaným množstvomodobratej elektrickej energie počas účinnosti rámcovej dohody cca 1 803 000 MWh. Budovy verejného obstarávateľa aPrijímateľov majú administratívny charakter. Predmetom zákazky pre časť 2 je zabezpečenie služieb nákupu, dodávky a distribúcie zemného plynu (ďalej len plyn)podľa konkrétnych potrieb verejného obstarávateľa a Prijímateľov po dobu trvania rámcovej dohody, v kvalitezodpovedajúcej špecifikácii uvedenej v Technických podmienkach prevádzkovateľa distribučnej sústavy, vrátaneprevzatia zodpovednosti za odchýlku a jej prepravu distribučnou sústavou do jeho/ich cca 1 600 odberných miest plynuna obdobie od 01.01.2019 - 31.12.2022, s predpokladaným množstvom odobratého plynu počas účinnosti rámcovejdohody cca 3 884 000 MWh. Budovy verejného obstarávateľa a Prijímateľov majú administratívny charakter.
Úplne znenie zákazky, termíny a kontaktné informácie

Pre detailné zobrazenie musíte byť prihlásený.

Zaregistrujte sa na 10 – dňové testovanie zdarma,vyberte si kategórie podľa Vašho zamerania a okamžite získajte nové obchodné príležitosti na Váš e-mail.

 RegistrovaťObstarávanie sa nachádza v kategórii:

RSS kanál verejné-obstarávanie.sk

Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Ďalšie informácie