Vyhlásená súťaž 
Obstarávateľ
Popis zákazky
Predmetom zákazky je odplatné zabezpečenie poskytovania služieb hromadného stravovania pre zamestnancovverejného obstarávateľa, v súlade s ustanovením § 152 ods. 2 zákona č. 311/2001 Z. z. Zákonníka práce v zneníneskorších predpisov a zákona č. 87/2009, ktorým sa mení a dopĺňa zákon č. 377/2004 Z. z. o ochrane nefajčiarov a ozmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov (ďalej len zákon o ochrane nefajčiarov), vovybraných zmluvných stravovacích zariadeniach uchádzača s podávaním polievky, hlavného jedla a vhodného nápojapodľa ponúkaného obedového menu alebo podľa vlastného výberu z jedálneho a nápojového lístka najmä vreštauráciách alebo samoobslužných zariadeniach, s celoročnou prevádzkou počas pracovného týždňa vo vymedzenomčase podľa požiadaviek verejného obstarávateľa na základe akceptovania stravovacích poukážok uchádzača v rôznychnominálnych hodnotách, v súlade s nasledovne uvedenou špecifikáciou predmetu zákazky.
Úplne znenie zákazky, termíny a kontaktné informácie

Pre detailné zobrazenie musíte byť prihlásený.

Zaregistrujte sa na 10 – dňové testovanie zdarma,vyberte si kategórie podľa Vašho zamerania a okamžite získajte nové obchodné príležitosti na Váš e-mail.

 RegistrovaťObstarávanie sa nachádza v kategórii:

RSS kanál verejné-obstarávanie.sk

Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Ďalšie informácie