Vyhlásená súťaž 
Obstarávateľ
Popis zákazky
Predmetom zákazky je zabezpečenie stravovacích služieb dodaním stravovacích poukážok v papierovej forme prezamestnancov verejného obstarávateľa na obdobie 48 mesiacov (odo dňa účinnosti uzatvorenej zmluvy). Súčasťoupredmetu zákazky sa okrem zabezpečenia stravovacích služieb formou stravovacích poukážok v papierovej forme okreminého rozumie i dodanie stravovacích poukážok do sídla verejného obstarávateľa. Jedná sa o zabezpečenie poskytovaniaslužieb stravovania v súlade s ustanovením § 152 zákona č. 311/2001 Z.z. Zákonník práce v znení neskorších predpisova § 104 zákona č. 55/2017 Z.z. o štátnej službe a o zmene a doplnení niektorých zákonov formou stravovacích poukážokv stravovacích zariadeniach poskytujúcich obedové menu s celoročnou prevádzkou.
Úplne znenie zákazky, termíny a kontaktné informácie

Pre detailné zobrazenie musíte byť prihlásený.

Zaregistrujte sa na 10 – dňové testovanie zdarma,vyberte si kategórie podľa Vašho zamerania a okamžite získajte nové obchodné príležitosti na Váš e-mail.

 RegistrovaťObstarávanie sa nachádza v kategórii:

RSS kanál verejné-obstarávanie.sk

Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Ďalšie informácie