Výsledok súťaže 
Obstarávateľ
Popis zákazky
Predmetom obstarávania sú služby, ktoré zahŕňajú kompletný výkon zimnej údržby komunikácií III. a IV. triedy, chodníkov, priechodov pre chodcov a verejných priestranstiev (ďalej aj ako komunikácie) v katastrálnom území mestskej časti BratislavaVrakuňa a to pohotovosť mechanizmov a pracovníkov počas dohodnutého zimného obdobia, výkony na komunikáciách a ich nasadenie, ručné výkony na chodníkoch, strojné výkony na chodníkoch, posyp, posypový materiál (soľ, inertný materiál), dovoz posypového materiálu, skladovanie posypového materiálu, nakladanie posypového materiálu, presun zamestnancov, strojové čistenie komunikácií, ručné zametanie chodníkov. Za zimné obdobie sa považuje obdobie od 15. novembra do 15. marca nasledujúceho roka.
Úplne znenie zákazky, termíny a kontaktné informácie

Pre detailné zobrazenie musíte byť prihlásený.

Zaregistrujte sa na 10 – dňové testovanie zdarma,vyberte si kategórie podľa Vašho zamerania a okamžite získajte nové obchodné príležitosti na Váš e-mail.

 RegistrovaťObstarávanie sa nachádza v kategórii:

RSS kanál verejné-obstarávanie.sk

Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Ďalšie informácie