Výsledok súťaže 
Obstarávateľ
Popis zákazky
Predmetom verejného obstarávania je Zlepšenie energetickej hospodárnosti budovy Obecného úradu Virt Obec Virt vokrese Komárno. Budova je vedená na liste vlastníctva na parc. č. 2761 / 18 ako administratívna budova obecný úradVirt. V budove sídli na prízemí Materská škôlka prístupná z juhovýchodu z ul. Kostolná cez detský park. Jej kuchyňa jeprístupná zo severovýchodu separátnym vstupom so schodíkmi od Hlavnej ulice obce Virt. Z tejto je prístupná aj plocha vedľa severozápadnej fasády budovy kde sa nachádza samotný vstup OÚ Virt so schodiskom na 2.n.p. do admin. priestorov OÚ. Budova je čiastočne podpivničená. Na strane SV uličnej fasády sa nachádzajú priestory kotolne a skladov.Účelom dokumentácie je zlepšenie energetickej hospodárnosti budovy. Projekt rieši zateplenie budovy, ktorá je vyznačená vo výkresovej časti projektu. Hlavné zmeny riešené v tejto dokumentácii spočívajú vo vylepšenítepelnotechnických parametrov budovy OÚ Virt.
Úplne znenie zákazky, termíny a kontaktné informácie

Pre detailné zobrazenie musíte byť prihlásený.

Zaregistrujte sa na 10 – dňové testovanie zdarma,vyberte si kategórie podľa Vašho zamerania a okamžite získajte nové obchodné príležitosti na Váš e-mail.

 RegistrovaťObstarávanie sa nachádza v kategórii:

RSS kanál verejné-obstarávanie.sk

Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Ďalšie informácie