Vyhlásená súťaž 
Obstarávateľ
Popis zákazky
Predmetom obstarávania je riešenie stavebných úprav a modernizácia ŠD UKF Brezový háj, Nábrežie mládeže 1, Nitra (ďalej len ŠD) nachádzajúceho sa na ulici Nábrežie mládeže č.1 v Nitre. Budova, ktorá je predmetom rekonštrukcie/ modernizácie bola postavená v roku 1964 a pozostáva z dvoch častí - hospodárskeho bloku a ubytovacieho bloku. Zo severozápadnej strany je umiestnená vstupná rampa k hlavnému vchodu do budovy.Hospodársky blok je konštrukčne spojený s ubytovacím blokom spojovacím krčkom. Budova bola pôvodne využívaná akointernát pre Stredné odborné učilište stavebné, neskôr sa využívala aj komerčne na prenájom priestorov, v súčasnosti jenevyužívaná. Budova tvorí jeden stavebný celok s vedľajšou budovou na juhovýchodnej strane budova Polície. Areál, vktorom sa budova nachádza, je rovinatý. Zo severnej a východnej strany je lemovaný parkovou úpravou - Brezovýmhájom (Napervilská ulica), z juhovýchodnej strany areál susedí s areálom Strednej odbornej školy stavebnej v Nitre, najuhozápadnej strane areál ohraničuje ulica Nábrežie mládeže. Areál je prístupný po vybudovaných mestskýchkomunikáciách z ulice Nábrežie mládeže. Súčasťou súťažných podkladov je sprievodná dokumentácia, na základe ktorej uchádzač vypracuje cenovú ponuku.
Úplne znenie zákazky, termíny a kontaktné informácie

Pre detailné zobrazenie musíte byť prihlásený.

Zaregistrujte sa na 10 – dňové testovanie zdarma,vyberte si kategórie podľa Vašho zamerania a okamžite získajte nové obchodné príležitosti na Váš e-mail.

 RegistrovaťObstarávanie sa nachádza v kategórii:

RSS kanál verejné-obstarávanie.sk

Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Ďalšie informácie