Výsledok súťaže 
Obstarávateľ
Popis zákazky
Predmetom riešenia zákazky t.j. zníženia energetickej náročnosti objektu je zateplenie fasády, sokla a strechy, výmenaokien, dverí, klampiarskych a zámočníckych výrobkov. Fasáda objektu sa upraví kontaktným zatepľovacím systémom zminerálnej vlny, bez zmien v členení existujúceho stavu. Okná budú plastové s izolačným trojsklom a vnútorným avonkajším parapetom. Vstupné dvere plastové. Zrealizuje sa výmena svietidiel interiérového osvetlenia objektu nazáklade vypracovaného normalizovaného hodnotenia energetickej hospodárnosti budovy. V rámci ZTI je riešené zníženieenergetickej náročnosti budovy novým riešením prípravy TUV podľa požiadavky energetického auditu a z tohovyplývajúcich technických riešení napojenia na vodovod a kanalizáciu. Na základe spracovaného energetického auditupre dodržanie násobnosti výmeny vzduch n= 0,5 / h, je riešená inštalácia núteného vetrania so spätnou rekuperáciouodpadového tepla.
Úplne znenie zákazky, termíny a kontaktné informácie

Pre detailné zobrazenie musíte byť prihlásený.

Zaregistrujte sa na 10 – dňové testovanie zdarma,vyberte si kategórie podľa Vašho zamerania a okamžite získajte nové obchodné príležitosti na Váš e-mail.

 RegistrovaťObstarávanie sa nachádza v kategórii:

RSS kanál verejné-obstarávanie.sk

Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Ďalšie informácie