Výsledok súťaže 
Obstarávateľ
Popis zákazky
Predmet zákazky je uskutočnenie stavebných prác na stavbe Hasičskej zbrojnice v Brodskom za účelom skvalitneniaživotného prostredia zamerané na zníženie energetickej náročnosti  Verejný obstarávateľ sa rozhodol pre komplexnú rekonštrukciu objektu a priľahlého okolia, vzhľadom k značnémutechnickému i morálnemu opotrebovaniu objektu a odstráneniu porúch jeho konštrukcií za účelom efektívnej prevádzkyobjektu a jeho adaptácie súčasným potrebám. Dobrovoľného hasičského zboru Brodské. V súčasnosti má zbor 64aktívnych členov a disponuje hasičskou technikou CAS 32 T 138, Avia 31, PS 12 2x. Cieľom prestavby je vytvorenie moderných, komfortných a flexibilných priestorov pre potreby hasičskej zbrojnice, spríslušnou technickou výbavou a zázemím a s ohľadom na minimalizáciu energetických a prevádzkových nákladovstavby.
Úplne znenie zákazky, termíny a kontaktné informácie

Pre detailné zobrazenie musíte byť prihlásený.

Zaregistrujte sa na 10 – dňové testovanie zdarma,vyberte si kategórie podľa Vašho zamerania a okamžite získajte nové obchodné príležitosti na Váš e-mail.

 RegistrovaťObstarávanie sa nachádza v kategórii:

RSS kanál verejné-obstarávanie.sk

Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Ďalšie informácie