Vyhlásená súťaž 
Obstarávateľ
Popis zákazky
Predmetom projektu je návrh zníženia energetickej náročnosti konkrétneho objektu výrobnej haly plastov spoločnostiAneko SK, s.r.o. v obci Zlaté Moravce, pod ktorým sa rozumie zateplenie obvodového plášťa, doteplenie stropnejkonštrukcie v podkrovnom priestore pod strešnou rovinou, čiastočná výmena výplni otvorov, modernizácia osvetlenia,modernizácia objektu z pohľadu využívania obnoviteľných energetických zdrojov ako je fotovoltaika (obnoviteľné zdrojeenergie) a vyhotovenie nastavenia hydraulického vyregulovania sústavy vykurovania, spolu s ostatnými sanačnýmiprácami (doteplenie oceľových brán, sanácia vstupných schodísk, vyhotovenie nových klampiarskych prvkov a krycíchstriešok). Realizácia zákazky bude podľa projektovej dokumentácie a výkazu výmer, ktoré sú neoddeliteľnou súčasťou súťažnýchpodkladov.
Úplne znenie zákazky, termíny a kontaktné informácie

Pre detailné zobrazenie musíte byť prihlásený.

Zaregistrujte sa na 10 – dňové testovanie zdarma,vyberte si kategórie podľa Vašho zamerania a okamžite získajte nové obchodné príležitosti na Váš e-mail.

 RegistrovaťObstarávanie sa nachádza v kategórii:

RSS kanál verejné-obstarávanie.sk

Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Ďalšie informácie