Vyhlásená súťaž 
Obstarávateľ
Popis zákazky
Predmetom zákazky je zlepšenie tepelnotechnických vlastností výrobného objektu trvanlivého pečiva - keksáreňnachádzajúceho sa na LV č. 12719 p.č. 3981, s.č. 6390 v areáli na Hurbanovej ulici v Piešťanoch. Technický popis obnovy priemyselnej budovy KEKSÁREŇ stavebné úpravy budú vykonané z dôvodu zníženiaenergetickej náročnosti objektu. Budú pozostávať z úpravy zateplenia časti plochej strešnej konštrukcie a kompletnejvýmeny okien (jednoduchého zasklenia v oceľových rámoch za trojsklo v plastových rámoch. Projektová dokumentácia, energetický audit (tepelnotechnické a energetické posúdenie) a statické posúdenie je prepotrebu na vyžiadanie u zadávateľa zákazky (na požiadanie bude zaslané v elektronickej podobe).
Úplne znenie zákazky, termíny a kontaktné informácie

Pre detailné zobrazenie musíte byť prihlásený.

Zaregistrujte sa na 10 – dňové testovanie zdarma,vyberte si kategórie podľa Vašho zamerania a okamžite získajte nové obchodné príležitosti na Váš e-mail.

 RegistrovaťObstarávanie sa nachádza v kategórii:

RSS kanál verejné-obstarávanie.sk

Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Ďalšie informácie