Výsledok súťaže 
Obstarávateľ
Popis zákazky
Predmetom projektu je vylepšenie tepelnotechnických parametrov meterskej školy. Okná, dvere Týkajú sa výmeny nevyhovujúcich výplní stenných otvorov obvodových stien vonkajších dvier a okien za nové s trojsklom. Okenné parapety budú súčasťou dodávky okien. Vonkajšie parapety budú z poplastovaného plechu. Fasáda, strechaNavrhujeme zateplenie fasád existujúcich obvodových konštrukcií / EPS F 70 hr.150 mm, zateplenia šikmej strechy minerálnou vlnou / minerálna vata hr. 2x200 mm /. Na soklovú časť stien navrhujeme tepelnú izoláciu z extrudovaného polystyrénu hr. 100 mm. Na ostenia okien a dverí navrhujeme tepelnú izoláciu na báze fasádneho polystyrénu hr. 30 mm. Strecha Navrhuje sa výmena nevyhovujúcej jestvujúcej strešnej krytiny za nové pálené keramické škridla. Vymenia sa aj latovania .  Konštrukcia krovu Poškodené devené prvky / krokvy, klieštiny atď. / je nutné vymeniť. Po odstránení pôvodnej strešnej krytiny a latovania sa vymenia poškodené krokvy.
Úplne znenie zákazky, termíny a kontaktné informácie

Pre detailné zobrazenie musíte byť prihlásený.

Zaregistrujte sa na 10 – dňové testovanie zdarma,vyberte si kategórie podľa Vašho zamerania a okamžite získajte nové obchodné príležitosti na Váš e-mail.

 Registrovať



Obstarávanie sa nachádza v kategórii:

RSS kanál verejné-obstarávanie.sk

Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Ďalšie informácie