Vyhlásená súťaž 
Obstarávateľ
Popis zákazky
Predmet obstarávania je rozdelený na 3 časti Časť 1 Technické a technologické vybavenie školskej knižnice.  Uvedená časť zahŕňa nasledovné 1 počítač pre školského knihovníka, 5 ks notebook pre používateľov knižnice, 5 kstabletov prepoužívateľov školskej knižnice, knižnično-informačný systém, čítačka čiarových kódov, multifunkčnézariadenie (skener, tlačiareň,kopírka- multifunkčná tlačiareň),televízor. DVD prehrávač, dataprojektor, premietacieplátno, s minimálnou technickou špecifikáciou, uvedenou v bode B.1 Opis predmetu zákazky súťažných podkladov.  Časť 2 nákup interierového vybavenia knižnice. Uvedená časť zahŕňa nábytok (15 knihovníckych regálov, 1 - knihovnícky regál na časopisy, 1 - knihovnícky vozík, 10stolov, 20 stoličiek, stolička pre školského knihovníka) s minimálnou technickou špecifikáciou, uvedenou v bode B.1 Opispredmetu zákazky súťažných podkladov.  Časť 3 Knižničný fond. Uvedený predmet zákazky je podrobne popísaný v bode B.1 Opis predmetu zákazky súťažnýchpodkladov.
Úplne znenie zákazky, termíny a kontaktné informácie

Pre detailné zobrazenie musíte byť prihlásený.

Zaregistrujte sa na 10 – dňové testovanie zdarma,vyberte si kategórie podľa Vašho zamerania a okamžite získajte nové obchodné príležitosti na Váš e-mail.

 RegistrovaťObstarávanie sa nachádza v kategórii:

RSS kanál verejné-obstarávanie.sk

Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Ďalšie informácie