Vyhlásená súťaž 
Obstarávateľ
Popis zákazky
1/8

Predmetom zákazky je zabezpečenie dodávky technológie a technologických zariadení (strojov) pre zavedenieinovatívnych a vyspelých technológií do výrobného procesu spoločnosti Dušan Papiak DPD. Zámerom je inovovaťvýrobný proces. Hlavným predmetom činnosti spoločnosti Dušan Papiak DPD je spracovanie drevnej hmoty na produkty rezivo,europalety, atyp palety, drevené podklady a ďalšie výrobky z dreva podľa požiadaviek zákazníkov. Predmet zákazky je rozdelený do 6 častí. 1. Rozmietacia píla jednohriadeľová 2. Rozmietacia píla dvojhriadeľová 3. Skracovacia píla automatická s menším výkonom 4. Skracovacia píla automatická s väčším výkonom 5. Sušiareň reziva 6. Kompresor(stacionárny skrutkový kompresor)
Úplne znenie zákazky, termíny a kontaktné informácie

Pre detailné zobrazenie musíte byť prihlásený.

Zaregistrujte sa na 10 – dňové testovanie zdarma,vyberte si kategórie podľa Vašho zamerania a okamžite získajte nové obchodné príležitosti na Váš e-mail.

 RegistrovaťObstarávanie sa nachádza v kategórii:

RSS kanál verejné-obstarávanie.sk

Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Ďalšie informácie